GRUPĖ „SADBOI“ PRISTATO DAINĄ „FOTOPORTRETAS“


„Vis labiau atskleidžiame muzikalumą ir emocijas“, – pristatydamas kūrinį, sako grupės narys Edgaras Koldaras.

„Daina „Fotoportretas“ – apie kiekvieną iš mūsų. Gyvename nuolatiniame bėgime ir tampame savo pačių įkaitais – paskęstame darbuose, kasdieniniuose rūpesčiuose, įsisukame į rutiną. Monotonija ėda mus iš vidaus nepalikdama vietos džiaugsmui“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas dainos autorius Edgaras.

„Fotonuotrauka – lyg atsigręžimas į save, priminimas neskubėti, džiaugtis, dovanoti ir mylėti. Tai leidžia mums suprasti, kas iš tikrųjų yra svarbu gyvenime“, – priduria dainos bendraautoris Artiomas Penkevičius.

Kalbėdami apie vaizdo klipą, vaikinai džiaugėsi, kad puikiai pavyko perteikti dainos skleidžiamą žinutę.

„Vaizdo klipo režisierius Andrius Alekavičius (Alekna) ir operatorius Ovidijus Andriulaitis – tikri profesionalai. Vienas malonumas dirbti su jais komandoje, tad tikimės, kad ateityje turėsime ir daugiau progų bendradarbiavimui.

Viena pagrindinių veikėjų klipe – Simona Jazdauskaitė. Talentinga mergina, kuri puikiai įsijautė į vaidmenį ir perteikė reikiamą emociją be didelių pastangų. Rodos, nereikėjo net vaidinti, nes ji iš tikrųjų yra labai šiltas ir nuoširdus žmogus“, – kalbėjo Edgaras.

Grupės „Sadboi“ nariai tikina, kad tai vienas stipriausių jų darbų, žyminčių naują pradžią.

„Šių metų planai yra didžiuliai! Norime itin aukštai užkelti muzikos kartelę, todėl šiuo metu intensyviai dirbame ties nauju albumu, kuris tikime, kad turės kitokį, naujovišką skambesį“, – mintimis dalinasi vaikinai.